Мрії, цілі, шлях

Є обставини, коли бажання присутнє, а можливість - ні.
Наче і фінансування є, й чіткість уявлення потреби. А чогось не вистачає. Я знаю чого.
Рішучості почати. Отримати зміни. Отримати результат. Я допоможу Вам.
Ви зможете прояснити для себе все, що потрібно, аби досягти результату. Я зможу сприяти досягненню. Візьму на себе підготовку, контроль, реалізацію. Зможу бути Вашими руками, очами. Представляти Ваші інтереси.

Вже готовий. Дзвоніть, пишіть. Ось тут. До зустрічі!

Бажання керувати я всмоктав разом з молоком матері. Після того 10 з 15 років в банку та інші 9 років я тільки розвивав це вміння. Пишаюсь тим, що поряд з наявністю навичок керування почали розвиватись лідерські.

Завдяки моєму досвіду керування автомобілем я зрозумів - важливо користуватись цією можливістю. Страхуйте авто та власне життя. Страхуйте інше майно. Користуйтесь страховою медициною. Це - майбутнє.

Інколи потрапляєш в ситуацію, коли бізнес краще працює на тебе в іншому місці. Наприклад в Америці. І є філії в вільних зонах. Адже це просто вибір. Гарно, коли разом з інвестуванням тобі надаються преференції, як проживання.

Це як раз та справа, яка з хоббі перетворилась в бізнес. Дизайн, збірка, кодування. Drupal та інші поширені CMS. Мені це подобається, а отже й продукт виходить завжди унікальний й наповнений внутрішнім світлом.