Дещо про це місце

Безумовно, особистість дещо більше, ніж декілька сторінок в Інтернет. І все ж, цього може вистачити для рішення про подальші взаємини.

В основному про мене все сказано вже на першій сторінці. Більше дізнатися можна на сторинці "Про мене" та "Біографія". Про можливості партнерства розповідаю тут. Про соціальну активність Ви дізнаєтесь з останніх постів в соцмережах на тій же сторинці. Самі сторінки можна проглянути за посиланням внизу праворуч.
А написати або дізнатись як зателефонувати можна на сторінці "Контакти".
Приємного перегляду й чекаю на Ваше звернення!

Підписка на головна

Управління колективами від 5 до 150 осіб: командоутворення, постановка, досягнення цілей та контроль результатів роботи. Управління проєктами: методика PMBOK.

Страхування убезпечнює ваш шлях в майбутнє. Я можу дати вам всю потрібну інформацію та допомогу в страхуванні. Витрати на страхування значно менші ніж витрати на самостійне оновлення.

Ви маєте вибір, де краще займатись бізнесом. В Америці, в вільних зонах. Разом з інвестуванням надаються преференції, такі як проживання, вид на громадянство тощо.

Повний цикл - дизайн, збірка, кодування. Самостійно або командно. Drupal - WordPress - Joomla - OpenCart та інші CMS. Докладніше про цей напрямок на сайті Gerol.team