5 уроків Махатми ГандіМахатма Ганді – геніальний політичний та ідеологічний лідер, який зробив дуже багато для народу Індії та його незалежності від Англії. Ставши батьком принципів ненасильницького спротиву, ця людина змінила не тільки себе, але й все своє оточення.

У блозі Pick the Brain було опубліковано 5 уроків Махатми Ганді:

1. Змінюйтесь. Будьте для інших прикладом тих змін, які хочете бачити у світі. Кожен може скаржитися чи звинувачувати всіх навколо, але одиниці здатні побачити проблему в собі і почати зміни.

2. Ставте правильні запитання. Сила питань полягає в тому, що вони лежать в основі людського прогресу. Тому вміння ставити правильні запитання безпосередньо впливає на якість життя.

3. Завжди дійте. Якщо є імпульс – не зволікайте з дією. Ви можете розбити один великий план на маленькі кроки і зробити перший крок просто зараз. Завтра не настане ніколи!

4. Пробачайте. Слабкі люди не вміють пробачати. Прощення – риса сильних людей. Злість, образа та заздрість, які не знаходять вихід через пробачення, роз’їдають людей зсередини, роблячи їх ще більш слабкими. Ваші образи шкодять вам набагато більше, ніж тим, на кого ви ображаєтесь.

5. Стежте за своїми переконаннями. Ваші переконання стануть вашими думками. Ваші думки стануть вашими словами. Ваші слова стануть вашими діями. Ваші дії стануть вашими звичками. Ваші звички стануть вашими цінностями. Ваші цінності стануть вашою долею. Ви – це те, у що ви вірите. Свідомість формує буття!

Бажання керувати я всмоктав разом з молоком матері. Після того 10 з 15 років в банку та інші 9 років я тільки розвивав це вміння. Пишаюсь тим, що поряд з наявністю навичок керування почали розвиватись лідерські.

Завдяки моєму досвіду керування автомобілем я зрозумів - важливо користуватись цією можливістю. Страхуйте авто та власне життя. Страхуйте інше майно. Користуйтесь страховою медициною. Це - майбутнє.

Інколи потрапляєш в ситуацію, коли бізнес краще працює на тебе в іншому місці. Наприклад в Америці. І є філії в вільних зонах. Адже це просто вибір. Гарно, коли разом з інвестуванням тобі надаються преференції, як проживання.

Це як раз та справа, яка з хоббі перетворилась в бізнес. Дизайн, збірка, кодування. Drupal та інші поширені CMS. Мені це подобається, а отже й продукт виходить завжди унікальний й наповнений внутрішнім світлом.